Prese

Intervija žurnālā “Veselība”

2007-07-30
Dziedātāja, bērnu un jauniešu studijas MarieN Studio īpašniece Marija Naumova kopš šova Dejo ar zvaigzni plašākai sabiedrībai vairāk saistās kā dejotāja, taču viņa pati tagad atgriezusies pie jogas jeb, kā pati atzīst – pie pamatu pamatiem.
Veselība, 2007. gada jūlijs, vāks

 

LNT rādīs Marijas Naumovas un Raimonda Paula koncertu (BNS)

2007-06-23
LNT 30. jūnija vakarā saviem skatītājiem piedāvās Marijas Naumovas un Raimonda Paula koncertu, aģentūrai BNS pavēstīja LNT pārstāvji.
Šis koncerts izskanēja Latvijas Nacionālajā operā Raimonda Paula jubilejas gada ietvaros un atzīmējot dziedātājas un Maestro sadarbības desmitgadi. Tā bija pilnīgi jauna koncertprogramma, kā ierasts ļoti daudzpusīga ar lielisku viesu, mūziķu no Francijas un Igaunijas, deju grupas Spirit un Argentīnas tango deju grupas piedalīšanos – grandiozs, emocionāli piepildīts šovs.

 

Marija Naumova aicina cilvēkus ziedot medikamentu iegādei (atverts.lv)

2007-05-24
Dziedātāja Marija Naumova, kas kļuvusi par akcijas “Sirdszāles” patronesi, aicina atbalstīt mazturīgos un vecāka gadagājuma cilvēkus, ziedojot naudu trūkstošo medikamentu iegādei.

 

Akcijā „Sirdszāles” atbalstīs vecos cilvēkus

2007-05-22
Vienaldzība bieži vien ievaino vairāk nekā naids. Ikvienam ir ko sniegt otram – vienalga, vai tas būtu laipns vārds, smaids, padoms vai finansiāls ziedojums. Mums – nelielai domubiedru grupai, kas apvienojusies sabiedriskā labuma organizācijā „Paaudžu solidaritātes fonds” (PSF) – nav vienalga, kā jūtas viena no sociāli neaizsargātākajām grupām Latvijā – vecie cilvēki.

Tādēļ, apvienojot kopējos spēkus un zināšanas, sākam akciju „Sirdszāles”, dāvājot ziedojumos savākto naudu vairākiem Latvijas sociālās aprūpes centriem trūkstošo medikamentu iegādei. Par akcijas „Sirdszāles” patronesi piekritusi būt Marija Naumova.

 

Marija Naumova mācīja dziedāt franciski (Latgales Laiks)

2007-04-02
28. marta Daugavpilī pārpildītajā Latviešu kultūras centra zālē festivāla “Francijas pavasaris” gaisotni radīja Marija Naumova un Daugavpils akordeonistu orķestris, atskaņodami populāras franču dziesmas. Biļetes uz šo koncertu uzreiz tika izpirktas dažu dienu laikā, kas Daugavpilī notiek ļoti reti.

 

Kurš uzvarēs grandiozā deju šova finālā? (Zane Dumbre, VZ)

2007-04-02
Uzdevām šo jautājumu tiem šova “Dejo ar zvaigzni” dalībniekiem, kuri, samācījušies ne mazāk sarežģītus deju soļus un snieguši mums apburošus priekšnesumus, no lielās fināla cīņas jau izstājušies. Pēc finālistu treniņu biedru prognozēm, šovā uzvarēs Marija Naumova!

 

Ko redzēsim 1. aprīlī? (TV3)

2007-03-30
Marija Naumova un Agnis Rūja

Viņu deja šoreiz ča-ča-ča. Viņu stāsts šoreiz par vīrieti, kurš izmisīgi cenšas izpelnīties dāmas uzmanību, bet viņa koķeti izvairās, jo viņas sirds jau pieder citam. Jaunums – šoreiz viņi dejos trijatā! Viņiem palīdzēs neredzams tēls, kuram arī pieder Marijas sirds šajā dejā

Viņu otra deja šovakar kviksteps, kuru viņi izvēlējās tieši par godu 1. aprīlim.

 

Pirmo reizi 30 punkti! Un diviem pāriem! (TV3, dejoarzvaigzni.lv)

2007-03-26
25.marta vakarā notika jau astotā TV3 šova Dejo ar zvaigzni tiešraide, kurā savu sniegumu rādīja vien četri pāri. Tika piedāvātas divas dejas, no kurām viena vēl nebija dejota un otra – kāda no iepriekš izpildītām dejām pēc pāru izvēles. Pirmo reizi šova vēsturē tika iegūts maksimālais punktu skaits – 30! Spriedze deju šovā pieaug! Kuri pāri nokļūs līdz finālam? To uzzināsiet jau šo svētdien 1.aprīlī 21:20 tiešraidē TV3!

 

Dzīvo tikai dejai (Diena)

2007-03-24
Dziedātāja Marija Naumova atzīst, ka šis pavasaris veltīts tikai dejai, jo piedaloties televīzijas šovā Dejo ar zvaigzni, viņai nekam citam neatliek laika. l

 

Paņemšu ar izskatu (Zane Dumbre, Baiba Kojare, Vakara Ziņas)

2007-03-19
Šovā “Dejo ar zvaigzni” skaistie un stilīgie tērpi ir kļuvuši par nozīmīgu ieroci cīņā par uzvaru. To darināšana un izvēle būtu atsevišķa šova vērta.

 

„Dejo ar zvaigzni” uzvarēs Marija Naumova? (atverts.lv)

2007-03-19
Šovā „Dejo ar zvaigzni” uzvarēs dziedātāja Marija Naumova un Agnis Rūja, tā prognozē portāla “atverts.lv” lasītāji. l

 

Attālums starp domām (žurnāls Marta, 16.03.2007

2007-03-16
«Cilvēkam parasti ir bail mainīties. Kaut arī nelaimīgu – viņš sevi tādu pazīst un pieņem,» saka dziedātāja Marija Naumova. Viņa pati pārtapšanas procesā ir visu mūžu – dziļi urķējoties sevī, mēģinot tikt vaļā no sliktiem ieradumiem, bez žēlastības metot ārā mantas un nevajadzīgas domas. Pēdējā lielā pārtapšana viņai ir atklājot sevi dejā – šovā „Dejo ar zvaigzni”.