Veidi, kā ietaupīt kāzām

Marija pārdomas

Vai prātīgi kāzām ņemt patēriņa kredītu?

Ja esat saskaitījis visus uzkrājumus un citus papildu līdzekļus no ģimenes, un skaitļi joprojām neatbilst jūsu vēlmēm, jūs varētu apsvērt aizdevumu, lai segtu starpību.

Mūsu padoms? Turpiniet piesardzīgi. Kāzu aizdevums ir vienkārši personisks aizdevums, ko jūs izmantojat izdevumiem, kas nāk ar kāzu plānošanu. Personiskos aizdevumus parasti izraksta vienreizējā summā un veic fiksētu procentu likmi. Aizdevumu atmaksāsiet noteiktā laika periodā. Ieguvums ar personisko aizdevumu ir tāds, ka atšķirībā no kredītkartes jūs precīzi zināsiet, cik ilgi jums būs jāatmaksā parāds, jo aizdevumam tiks dots noteikts termiņš, piemēram, trīs, pieci vai septiņi gadi. Un, ja jums ir labs kredīts, jūs varētu atrast personisko aizdevumu ar daudz mazāku likmi nekā izmantot tipisku kredītkarti.

Un tas mūs noved pie nākamā finansējuma varianta: maksājumu izmaksām kredītkartē. Tā ir iespēja, ka mēs ļoti mudinām jūs izvairīties no tā, ka varat. Kredītkartes ir divciparu procentu likmes, un, ja jūs finansējat lielāko daļu no savām kāzu izmaksām uz plastmasas, jūs varētu viegli pievienot simtiem, ja ne tūkstošiem dolāru procentu maksājumos uz jūsu bilanci, ja jūs to neatmaksāsiet ātri.

Tas viss, protams, mainās, ja ar 0% intro APR darījumu, kas aptver jaunus pirkumus, var iegūt labu piedāvājumu. Un tas ir galvenais — noteikti izlasiet smalko izdruku, lai redzētu, vai 0% APR darījums attiecas uz jauniem pirkumiem. Ja ne, jūs netaupīsiet procentu maksājumus.

Turklāt šie darījumi nekad nav bijuši mūžīgi. Ja jums ir 12 mēnešu 0% intro APR, jūs tiešām uzskatāt, ka šajā laika periodā varat atmaksāt šo karti. Pretējā gadījumā procenti sāks uzkrāties. Dažos gadījumos iespējams, ka, sākot ar kartes atvēršanu, iespējams, tiks sisti arī atliktie procentu maksājumi, ja viss atlikums netiks atmaksāts laikā, kad beigsies intro periods. Nekas.

Kā ar karti ar sulīgu atalgojumu likmi vai slepkavas pierakstīšanās prēmiju? Var būt kārdinoši visus savus kāzu pirkumus ielikt uz kases kredītkartes, bet, atkal, uzmanieties. Jūsu kāzu pārdevēji var pievienot kredītkaršu apstrādes maksu, ja izmantojat plastmasu, un tas var viegli apēst jebkuru iespējamo atlīdzību, ko jūs varētu būt nopelnījis. Ja jums ir 2% kases karte, piemēram, bet jūsu ēdināšanas iestāde maksā 3%, lai izmantotu savu karti, jums nav nekāda labuma.

Atcerieties: esiet atbildīgs par parādu. Maksāt laiku katru mēnesi un maksāt vairāk nekā minimums.

Kā ietaupīt uz lielākajiem kāzu izdevumiem

Laika grafiks

Nosakot, kad būs tavas kāzas, laiks ir viss. “Knot ‘s Real Wedings” pētījumā konstatēts, ka 37% pāru precas vasarā vai rudenī, un lielākā daļa šo kāzu ir sestdienās. Naudu var ietaupīt, precoties ārpus šiem mēnešiem vai dienā, kas nav sestdiena.

“Lielākā daļa uzņēmumu piedāvās samazinātas izmaksas par nomas maksām savas bezsezonas laikā un svētdien līdz ceturtdienai,” sacīja “Wente Vineards” valdes priekšsēdētāja Hetere Džounsa. “Jūsu draugi un ģimene apmeklēs jūsu kāzas, vienalga, kādu dienu jūs izvēlaties apprecēties, un, ja viņi dodas apmeklēt savas kāzas, jūs varat ietaupīt viņiem naudu lidojumos un naktsmītnēs, izvēloties nelielus laikus.”

Dienas laiks var ietekmēt arī izmaksas. Ja esi iemīlējies kādā vietā, bet tā ir ārpus budžeta, pajautājiet par samazinātu likmi kāzām, nevis tradicionālajām vakara kāzām. Brunch kāzas kļūst arvien populārākas, liecina pasākumu norises vietas Vēsturiskā Mankin Mansija Ričmondā, Va.

“Jūs joprojām varat būt diezgan atjautīgs ar ēdienkarti un pēc tam sniegt viesiem idejas par vakara aktivitātēm, ja viņi vēlētos turpināt svētkus,” sacīja Ramiress. Jūs droši vien ietaupīsiet arī uz bāra nodevām, jo dienas laikā cilvēki būs mazāk saistīti.

Pārtika un dzērieni

Tipiskās izmaksas: Ls 70 par vienu personu

Jūs domājat, ka bufete jums izmaksās mazāk par pusdienām, bet Danielle Rothweiler of Rothweiler Event Design Veronā, N.Dž., teica, ka bieži vien tā nav. Stacijas visos laikos ir jākrāj, lai izskatītos lieliski, kas var radīt papildu izmaksas un atkritumus.

“Izvēlieties pusdienas pusdienās un dodiet viesiem pasūtījumu savā RSVP kartē,” viņa sacīja. “Tas ļaus pakalpojuma sniedzējam skaidri zināt, cik daudz ir nepieciešams un saglabās jūsu izmaksas.”

Dzērieniem Rothweiler iesaka uzdot jūsu vietu par BYOB opcijām. Kad atvedat sev līdzi, varat kontrolēt, kuru alkoholu jūs ienesat un cik daudz.

Kad runa ir par kūku, nav jāpasūta visiem. Pasūtiet kūku, kas jūsu fotoattēlos izskatīsies satriecoša un pabaros jūs, jūsu dzīvesbiedru un līgavas partiju, pēc tam pasūtiet (kvalitatīvu) lapu torti, lai pabarotu visus pārējos. Īpašās kūkas dizaina saglabāšana var arī samazināt izmaksas. Un lūdziet ēdināšanas iestādei apkalpot plānus slāņus, lai jums nebūtu vajadzīgs tik daudz lokšņu kūku. Daudzi viesi būs pilni no vakariņām un negribēs daudz. Ja viņi to dara, viņi var pieprasīt vairāk.

Fotogrāfs

Tipiskās izmaksas: Ls 2,630

Ja neesat pārdevis fotogrāfa algošanā, lūdziet viesiem uzņemties fotoattēlus. Jebkurā gadījumā viņiem ir savi viedtālruņi, un jūs varat uzstādīt Dropbox vai Google Drive mapi, kurā ikviens var koplietot savus labākos attēlus. Vēl viens variants: Iepazīstieties ar viesa palīdzību vai diviem ar jauku kameru un labu aci. Viņi varētu baudīt tik svarīgu mērķi jūsu īpašajā dienā, un fotoattēli varētu būt viņu kāzu dāvana.

Ja nolemsi braukt profesionāli, Kīts Filipss no klasiskās fotogrāfes Londonderā, N.H., iesaka skatīties uz nacionālo fotouzņēmumu kompānijām, kuras, viņaprāt, bieži vien ir viskonkurētspējīgākās cenas un reizēm var piedāvāt ikmēneša maksājumu plānus. Filipss arī iesaka, ka laiks, kad viņi paliks kopā ar jums, ievērojami ietekmēs cenu.

“Vai tiešām ir jābūt, piemēram, bagātīgam segumam, kamēr gatavojaties?” Vai fotogrāfam ir jāpaliek līdz rūgtajam galam? Sacīja Filipss. Un tā vietā, lai pasūtītu pilnu fotogrāfiju komplektu, tostarp albumu, Filipss iesaka izstrādāt savu tiešsaistes fotogrāfiju pakalpojumu, piemēram, Artifact Uprising vai Blurb.

Mūzika

Tipiskās izmaksas: Band – Ls 4,019, DJ – Ls 1,231

Iespējams, jūs esat iztēlojies 15 gabalu šūpoles, bet kāzu josla, īpaši liela, var būt dārga. Jūs bieži maksājat ne tikai par izrādi, bet arī ēdienu, ceļojumiem un padomiem. Par saviem budžeta apzinīgajiem klientiem Rothweiler iesaka mazāku joslu.

“Pirmais ir izmantot mazāku joslu — sešus līdz astoņus cilvēkus — segt izmaksas un pēc tam izmantot cilvēkus no šīs joslas, lai rīkotos ar ceremoniju un kokteiļu stundu mūziku,” viņa sacīja. “Ja tas joprojām ir ārpus budžeta, apsveriet iespēju nolīgt dīdžeju un pievienot 1-2 instrumentus, lai uzlabotu uzņemšanas mūziku.”

Tērps un tērps

Tipiskās izmaksas: Ls 1795

“Knot” pētījumā konstatēts, ka uzvalka vidējā cena līgavaiņam ir 286 ASV dolāri, kas nav pārāk slikti. Ja jūsu kāzās ir melna kaklasaite un viņam nav smokinga, jūs varat ērti īrēt vietējā veikalā. Cena kāzu kleitai tomēr: Ls 1500 +. Pievienojiet apavus, rotaslietas, tiāru, plīvuru utt., un jums budžetā ir liels rindas vienums.

Bretaņa Finkle no laimīgi aizņemta, aksesuāru nomas pakalpojums Bruklinā, N.Y. iesaka īrēt savu kleitu un aksesuārus vai iegādāties tos pirms īpašuma. “Parasti jūs varat ietaupīt no 60-80% no mazumtirdzniecības cenas, un ar šiem ietaupījumiem var pievienot vairāk viesu savām kāzām, pievienot savai grupai papildu instrumentu vai ietaupīt to naudu savam medusmēnesim vai mājām,” viņa sacīja. Papildus savam dienestam viņa iesaka Borghing Magnolia vai Vow būt šarmantai par īri. Pirmssvētku kleitām un aksesuāriem viņa iesaka gandrīz jaunlaulātos, pirmdzimtās kāzu kleitas vai Still White.

Décor

Tipiskās izmaksas:

Jūsu kontaktpersona vietā var mēģināt runāt ar jums par dažādām lietām, kas jums nav vajadzīgas. Bobbi Rebell, sertificēts finanšu plānotājs un finanšu magnāta uzņēmējs, ir precējies divas reizes un iesaka uzdot pamatjautājumus, ko vietām un pārdevējiem ir rokā, un neizmaksāt papildu līdzekļus. Pajautājiet puķkāpostam par liekām ziedu ziedlapiņām, ko var izmētāt uz galda, lai to ietērptu, – viņa sacīja. Rebell ieteica arī mazāk “papildu pieskārienu”, piemēram, viesu labvēlību, izdrukāja pielāgotas ēdienkartes vai dekoratīvas lentes, kas bija piesietas pie krēslu atzveltnēm.

Ja jums ir parocīgi un vēlaties kādu laiku uzdot jautājumus, vaicājiet savai vietai, ja tie ļaus jums sniegt adresi. Skatieties uz Pinterest par iedvesmu, pēc tam iegādājieties piegādes kā tējas lampiņas, virtenes gaismas un vāzes, kas ir neiesaiņotas no pasākumu piedāvājuma vietnes, piemēram, 100 sveces vai pat Costco vai Sema klubs. Tas, kas ir labs no šiem priekšmetiem, ir tas, ka jūs varat tos atkārtoti izmantot pēckāzu brokastīm vai mājās ap brīvdienām.

Ziedi

Tipiskās izmaksas: Ls 2,379

Ja mīlat dārgus ziedus kā peonijas vai dārza rozes, jums nav jāatsakās no tiem, lai taupītu naudu.

“Izmantojiet dārgus ziedus,” sacīja BloomsByTheBox Wyndrum of Vatchung, N.Dž. “Tā vietā, lai izmantotu visu peoniju pušķi, izmantojiet dažus kātus kā sava pušķa fokusa punktu un papildiniet pārējo ar kaut ko vairāk budžetu, kas ir draudzīgāks kā izsmidzināmas rozes, pildvielas un zaļumi.”

Wyndrum arī ieteica saņemt lielāku blīkšķi savam bītim, atdalot puķes daudzās mazās vāzēs, nevis pāris lielās vāzēs, un izmantojot zaļumus un ziedus ar vairākiem ziediem uz kāta, ko var sadalīt mazākos kātos. Lēti trauki, piemēram, pumpuru vāzes, piena pudeles vai vīna glāzes, ir lieliski varianti, un tos var piepildīt tikai ar dažiem kātiem, viņa sacīja. Arī līgavas māsu pušķi var saturēt vairāk zaļumu nekā sārti ziedi, bet līgavas pušķī var būt vairāk ziedu.

Rebell arī ieteica izvēlēties puķes, kas ir sezonā. “Lielākā naudas izšķiešana ir smalki ziedi. Runājiet par amortizējošu līdzekli! Pirmajās kāzās Reifs pieļāva kļūdu, izvēloties puķi, kas bija pagājusi no sezonas, un viņa par to dārgi samaksāja. “Otro reizi apkārt” jautāju floristam, kuram puķes būs sezonā un vienkāršāk