Francijas TV5 filma par Latviju

Marija pārdomas

Jaunā programma “Divas sejas” populārākā Latvijas dziedātāja Marija Naumova iepazīstinās klausītājus ar savu jauno programmu “Divas sejas”. Šī programma tiks veidota mūzikla “Chicago” svinga stilā. Koncerti notiks 5. novembrī Jelgavā, 6. novembrī Liepājā, 8. novembrī Rīgā un 15. novembrī Daugavpilī.

Rīgā viesosies izcilais džeza mūziķis no Krievijas Sergejs Manukjans, kurš ir uzstājies kopā ar tādām slavenībām kā Dizzy Gillespy, Carlos Santana, George Benson u.c. Vēl koncertos piedalīsies Jelgavas bigbends, Normunds Rutulis, Madara Celma, Viktors Ritovs, Līga Robežniece, “Ņebesa”, “Ķengurroks” u. c. Koncerti plānoti kā atraktīvs šovs ar gaismām, dejotājiem un bigbenda piedalīšanos.

Marijai Naumovai galvenā loma “Mūzikas skaņās”
Marijai Naumovai ir piedāvāta galvenā, Marijas loma mūziklā “Mūzikas skaņas”. Tas būs starptautisks projekts, kuru veido igauņu producenti. Šis mūzikls ir bijis izcili veiksmīgs Igaunijā, tādēļ tas tiks veidots arī pārējās Baltijas valstīs. Rīgā, Ķīpsalā 2017. gada maijā notiks 17 “Mūzikas skaņu” izrādes, kurās galvenajās lomās būs Marija Naumova un Juris Žagars, mūzikla krievu valodas versijā Nicol un Ivars Kalniņš.

Dziesma “Honey Honey” skanēs filmā Filmu studijas “Kaupo Filma” jaunajā režisora Arvīda Krieva spēlfilmā “Man patīk, ka meitene skumst” tiks izmantota Marijas Naumovas dziesma “Honey Honey”, kura izdota “Baltic Records Group”. Filmā dziesmu paredzams izmantot divu minūšu garumā kā deju zāles mūziku, kur notiek filmas darbība.

Aleksandrs Kublinskis “Zemeņu lauks” Marija Naumova kopā ar citiem jaunajiem izpildītājiem Madaru Celmu, Andri Ābelīti un Arvi Reketu piedalās slavenās Aleksandra Kublinska dziesmas “Zemeņu lauks” ierakstā. Ierakstu kompānija “Baltic Records Group” drīzumā izdos pazīstamā komponista estrādes dziesmu izlasi.

Francijas TV5 filma par Latviju
2017. gada septembra beigās Latvijā bija ieradusies delegācija no pazīstamā Francijas televīzijas kanāla TV5, lai veidotu filmu par Latviju kā vienu no nākamajām Eiropas Savienības dalībvalstīm. Latvija tiek attēlota kā “zeme, kas dzied” (“the land that sings”), tādēļ filmēties tika uzaicināta Marija Naumova, kura, pateicoties saviem starptautiskajiem panākumiem, simbolizē dziedāšanu Latvijā.