BEZMAKSAS LIETAS, KO JŪS VARAT PAVEIKT, LAI UZLABOTU SAVAS FINANSES

Marija pārdomas

Ceļš uz savu finanšu uzlabošanai dažkārt var būt sarežģītas, mulsinošas un pilna ar dažādām līknēm. Mēs visi vēlamies, lai justos droši un pārliecināti par mūsu naudas apsaimniekošanu, bet kā lai nepārtraukti uzlabotu re-imagining mūsu finansiālais stāvoklis var būt īsts izaicinājums. Un pastāvīgu uzlabošanu finansējumam ir tieši tas, kas mums visiem būtu jādara regulāri. Tādējādi jūs arī iegūt pašapziņu un pārliecību, ka būs vienlīdz labi palīdz izcelties citās dzīves jomās. Ja jūsu naudas situāciju uztver kā prioritāte, tad šis noskaņojums dos jums iespēju uzlabot savu dzīves līmeni. Varat uzlabot savu finansiālo stāvokli, tieši šeit un tagad, bez nepieciešamības tērēt daudz naudas par to. Viss, kas jums nepieciešams ir pacietība un pareizā motivācija. Ir neskaitāmi brīvi lietas jūs varat darīt, lai uzlabotu savas finanses, un tad parunāsim par dažiem no viņiem vēlāk.

Pirmkārt, nepieciešams izveidot izmērāmi mērķi, kas var reāli sasniegt. Paziņojumus, piemēram, “es gribu lai mans aizdevums dzēšanai pēc iespējas ātrāk” vai “es vēlēšos palielināt savus ienākumus” ir pārāk vispārīgi un nekonkrēti. Kamēr viss ir labi, lai paustu savu vēlmi un gribu, lai patiešām šīs lietas, palielinot savu ieņēmumu potenciālu un sasniegtu šos mērķus, jums būs konkrētas darbības, lai šos mērķus sasniegtu.

Pieņemsim, ka jums ir liela studentu kredītu parādus. Jūs varētu apsvērt iespēju sev mērķi atmaksāt daļu parādu 1800 euro katru gadu. Dalot vēl mazākiem mērķiem būtu 150 euro s mēnesī. Apsveriet, kā varat samazināt savus ikmēneša tēriņus, vai otrādi – ka jūs varētu palielināt savu ienākumu daļa, lai atmaksātu parādu 150 euro katru mēnesi, līdz parāds ir pilnībā nosegts? Ja vēlaties palielināt šīs summas, teiksim, 300 euro s mēnesī, nepieciešams noskaidrot, kādu stratēģiju var izmantot, lai tur nokļūtu. Tas var būt saistīts ar dažiem papildu ienākumu, pārdodot jums vairs nevajadzīgas lietas, vai pēc sarunas ar savu pašreizējo darba devēju par algu palielināšanu. Varbūt jūs pat mainīt darbu pret tādu, kas ir labāk.

Finanšu mērķus katrai personai var atšķirties, bet tas ir svarīgi, lai viņiem būtu maksimāli izdevīgi. Jūs varētu vēlēties, lai atmaksātu parādus, gūt papildu ienākumus, veicinātu ietaupījumus vai ko citu, kas pašlaik ir jūsu ziņā. Neatkarīgi no tā, ar kādu mērķi, nepieciešams pasākums, tā lai ir vairāk iespēju panākt to, cik drīz vien iespējams.

Otrais ir ļoti vienkārša, bez instrumentu, ko izmantot jūsu finanšu pārvaldību, ir veidot savu personīgo budžetu. Mums visiem ir tādi brīži, kad mēs apskatīsim mūsu bankas izraksti un pieredze patiešām ir īsts šoks. Izmantojot bankas karti ikdienā, mēs bieži nesaprotu, cik daudz mēs tērējam noteiktā laika posmā, kamēr mēs neredzēsim to drukāt melnbaltu. Lai patiesi uzlabotu savu finansiālo stāvokli, jums jāzina, kur naudas plūsmu un ar kādiem mērķiem tā nauda tiek tērēta. Jūsu personiskais budžets var palīdzēt precizēt tieši kur iespējams tērēt mazāk. Var izvēlēties dažāda veida budžetiem, kas ir pats svarīgākais, tās kalpo savam mērķiem. Neatkarīgi no tā, kādu izvēlaties, ir svarīgi sākt skaitīt, kā Jūsu nauda tiek tērēta katru mēnesi. Pirmo mēnešu laikā, var būt tāda, ka mēnešu novērošanas, un tad izdarīt secinājumus, var veikt attiecīgus pasākumus, lai uzlabotu vājo pozīciju savu personīgo budžetu.