Marija Naumova uzstājas Turcijā

Marija pārdomas

Marija Naumova uzstājas Tallinā
27. septembrī Marija Naumova bija uzaicināta uzstāties Tallinā, prestižajā kazino “Olympic”, kurš var pamatoti lepoties ar daudzu mūzikas zvaigžņu viesošanos. Marija izpildīja mūziku no saviem albumiem angļu, franču un krievu valodā.

“Šai gaismas mirklī”
2017. gada 24. septembrī ierakstu kompānija “Baltic Records Group” izdeva albumu “Šai gaismas mirklī” – dziesmas ar Pētera Stutāna vārdiem populāru Latvijas dziedātāju izpildījumā. Albumā iekļautas arī četras Marijas Naumovas izpildītas dziesmas – “Mīkla”, “Rudens”, “Pasaka”, “Baltijas jūrai”. Dziesmas “Mīkla” un “Baltijas jūrai” ir jau agrāk iepazītas un guvušas panākumus angļu valodā (“Honey Honey” un “For You My Friends”), latviski tās izdotas pirmo reizi.

Marija Naumova dodas uz Indiju
Pēc saspringtā darba pēdējo gadu laikā un nesenajiem koncertiem Turcijā, Marija Naumova kopā ar savu garīgo skolotāju ir devusies uz Indijas kalniem, lai apmeklētu klosterus un uzkrātu enerģiju jaunai sezonai. Tikmēr “I Feel Good” videoklips tiek pārraidīts aptuveni 20 valstu TV. Dziesma “I Feel Good” skan gandrīz 30 valstu radio stacijās un tiks iekļauta dažādās izlasēs.

“The Face”
Pazīstamais Londonas kultūras žurnāls “The Face” 2017. gada augusta numurā ir publicējis reportāžu par Eirovīziju. Marijas Naumovas dziesma “I Wanna” šajā reportāžā ir augsti novērtēta – tā iekļauta 10 labāko dziesmu skaitā pēdējo gadu laikā un raksturota kā “sophisticated, salsa-influenced party jazz”.

Marija Naumova uzstājas Turcijā
27.-30. augustā Marija Naumova atradās Turcijā, Antālijā. Pazīstamais mūzikas klubs “Club 29”, kurā regulāri uzstājas pasaules mūzikas zvaigznes, bija uzaicinājis Mariju Naumovu sniegt koncertu.

“Honey Honey” Dienvidāfrikā
Dziesma “Honey Honey”, kuras autore un izpildītāja ir Marija Naumova, ir izraisījusi interesi Dienvidāfrikā. Tā ierakstīta un izdota vietējo dziedātāju izpildījumā.