Labdarības akcija Rīgas Centrālstacijā

Marija pārdomas

Koncerta iniciatore Marija Naumova saka :
„Jau divas nedēļas visa pasaule ar asarām acīs seko līdzi nežēlīgajiem notikumiem Beslanā. Trūkst vārdu, lai aprakstītu šo traģēdiju. Sāp sirds un gribas kaut kā palīdzēt, tādēļ man radās ideja par koncertu. Terora akta lieciniekiem patlaban visvairāk ir vajadzīga psiholoģiskā palīdzība.

Pagājušajā nedēļā Latvija piedāvāja rehabilitāciju Beslanas bērniem Vaivaru rehabilitācijas centrā. Esmu pārliecināta, ka mēs visi kopā varam vēl vairāk. Piedaloties šajā labdarības akcijā mēs dosim šo iespēju vēl vairāk bērniem. Cik bērnu tie būs, atkarīgs no mums.

Jūtos laimīga, ka tik daudzi cilvēki atsaucās aicinājumam ar savu dalību atbalstīt šo akciju. Arī jūs ar katru nopirkto biļeti personīgi sniegsiet palīdzību tiem, kas pārdzīvojuši traģiskākos mirkļus viņu mūžā.”

Biļešu cena 2 Ls, tās varēs iegādāties koncerta norises vietā.

“Vēsture detaļās” par Mariju Naumovu
Jūnija beigās Latvijā bija ieradusies žurnālistu grupa no Krievijas TV kanāla CTC, lai veidotu programmu “История в деталях” (“Vēsture detaļās”) par Mariju Naumovu.
lasīt tālāk

Maltas TV raidījums par Latviju Otrdien, 29. jūnijā Maltas televīzija pārraidīs programmu par Latviju. Marija Naumova , Andrejs Žagars, Ojārs Kalniņš un citi iepazīstina Maltas skatītājus ar Rīgu, tās ievērojamākajām vietām un dzīvi Latvijā. Maltas žurnālisti interesējās par Marijas karjeru pēdējo gadu laikā, kopš uzvaras Eirovīzijas dziesmu konkursā, kā arī nesen atveidoto galveno lomu mūziklā “Mūzikas skaņas”.

Labdarības akcija Rīgas Centrālstacijā
cilvēki, lai piedalītos invalīdu biedrības “Apeirons” organizētajā labdarības akcijā. Marija Naumova un citas slavenības apgleznoja invalīdu ratiņus, kas tiks izvietoti Labklājības ministrijā, Saeimā, Rīgas domē un citās nozīmīgās vietās. Viens no šīs idejas autoriem “Apeirona” prezidents Ivars Balodis uzskata, ka akcija ir izdevusies.