Eiropas mūzikas zvaigzne uzstāsies pasākumā

Marija pārdomas

“Mūzikas skaņu” labdarības izrāde
Šonedēļ, no 27. līdz 30. maijam Rīgā izskan pēdējās mūzikla “Mūzikas skaņas” izrādes. Pēc galvenās lomas izpildītājas Marijas Naumovas iniciatīvas 30. maijā plkst. 12:00 latviešu trupas aktieri aicina pensionārus un maznodrošinātos uz papildus izrādi. Īpašā biļešu cena – 1 Ls, kontrolei uzrādot pensionāra apliecību vai sociālā dienesta izziņu par maznodrošinātā statusu. Biļetes var iegādāties “Biļešu servisa” tirdzniecības vietās un pirms izrādes Ķīpsalā.

“Mūzikas skaņu” pirmizrāde Piektdien, 14. maijā Rīgā notiks mūzikla “Mūzikas skaņas” pirmizrāde. Latviešu izrādēs galvenās lomas atveido Marija Naumova un Juris Žagars. Divas nedēļas, no 14. līdz 30. maijam, Latvijas skatītāji varēs noskatīties vienu no pasaulē slavenākajiem mūzikliem mūsu iemīļoto aktieru izpildījumā. Tik vērienīgs iestudējums Latvijā tiek veidots pirmo reizi – mūzikla izmaksas sniedzas līdz 1 miljonam dolāru, gaismas un skaņas aparatūras vērtība ir 2 miljoni dolāru.

5. Starptautiskais Zēnu koru festivāls “Rīgas Doms” No 20. līdz 24. aprīlim Rīgā notiek 5. Starptautiskais Zēnu koru festivāls “Rīgas Doms”. Noslēguma koncertā 24. aprīlī plkst. 16:00 Latvijas Universitātes Lielajā aulā kā viesmākslinieki uzaicināti dziedātāja Marija Naumova, dziedātājs Ainars Mielavs, grupa “Cosmos”, Liepājas zvanu koris “Gloria Deo”, RDKS meiteņu saksafonu trio, Rīgas Doma kora skolas meiteņu koris.

“Eirovīzijas zvaigzne uzstāsies koncertā par piemiņu Katrinai”
“Western Daily Press”, trešdiena,
Marks Fords (Mark Ford)

Eiropas mūzikas zvaigzne uzstāsies pasākumā, kas kļūs par ikgadējām svinībām par godu talantīgas Somersetas pusaudzes dzīvei.

Eirovīzijas Dziesmu konkursa uzvarētāja Marie N no Latvijas piedalīsies pirmajā Katrinas Bazilas Mūzikas balvas ceremonijā Sidkotas skolā, Vinskombā (Winscombe), kas notiks par piemiņu vienai no šīs skolas mīļākajiem skolēniem.
lasīt tālāk