Marija Naumova uz žurnāla “Santa” vāka

Marija pārdomas

I Feel Good LNT “Mūzikas video” TOPā Marijas Naumovas jaunākās dziesmas “I feel good” videoklips ir iekļauts LNT Mūzikas video TOPā. Esat laipni aicināti balsot par dziesmu “I feel good” pa telefonu 29051176 !

Normunda Rutuļa solokoncerts
notiks pirmais Normunda Rutuļa solokoncerts. Koncertā piedalīsies Raimonds Pauls, Marija Naumova, Ance Krauze, Madara Celma, Jolanta Gulbe, Linda Rutule un citi. Koncerts būs muzikāls atskats uz Normunda Rutuļa māksliniecisko dzīvi – skanēs populāras Raimonda Paula dziesmas, romantiski dueti, kā arī mūzika no jaunā albuma “Vīna dvēsele”.
Marijas Naumovas koncerts Rubenes estrādē 17. augustā pl.15:00 Rubenes estrādē (Jēkabpils rajonā) notiks Marijas Naumovas solokoncerts. Koncertā skanēs populārākās dziesmas no Marijas repertuāra latviešu, krievu, angļu un franču valodā, jaunās dziesmas no albumiem “On A Journey” un “Noslēpumi”, kā arī jaunākais singls “I feel good”.

Starptautiska jahtu regate
9.-13. augustā Rīgā viesosies starptautiskās jahtu regates “Regate Cutty Sark Tall Ships’ Races” dalībnieki. Rīgas pasažieru ostā ieradīsies 100 skaistākie burinieki un jahtas un 3000 jūrnieku no visas pasaules. Notiks svētku pasākumi, kuģu apskate, uguņošana, mūzika. Svētku ietvaros sestdien, 9. augustā pl.21:00 Doma laukumā uzstāsies Marija Naumova.

Ventspils pilsētas svētki
1.-3. augustā Ventspilī notiks pilsētas svētki. 2. augustā pl.21:30 uz Centrālās skatuves sāksies Lielais svētku koncerts – P. Čaikovska baleta „Gulbju ezers” kompilācija Latvijas Nacionālās Operas baleta solistu un mākslinieku izpildījumā, baletmeistara A. Leimaņa vadībā. Baletam sekos visiem iemīļotās dziedātājas Marijas Naumovas uzstāšanās. Koncertā noslēgumā gaidāma krāšņa uguņošana.

Marija Naumova uz žurnāla “Santa” vāka
Uz augusta mēneša žurnāla “Santa” vāka redzēsim Mariju Naumovu. Žurnālā būs lasāma plaša intervija ar populāro dziedātāju. Marija stāstīs, kā viņa šobrīd jūtas un kādi ir viņas nākotnes plāni.

Konkurss “Mis un Misters Latvija” 19.-25. jūlijā Turcijā notika konkurss “Mis un Misters Latvija”. Konkursa finālā bija uzaicināta uzstāties dziedātāja Marija Naumova. “Mis un Misters Latvija” fināla ierakstu Latvijas Televīzija pārraidīs augusta beigās.

Vjačeslava Mitrohina jubilejas koncerts
2017. gada 18. jūlijā pl.19:00 Dzintaru koncertzālē Marija Naumova piedalīsies Vjačeslava Mitrohina jubilejas koncertā.

Marijas Naumovas koncerts Balvos
11. jūlijā pl.19:00 Balvu pilsētas estrādē notiks Marijas Naumovas koncerts. Koncertā skanēs populārākās dziesmas no Marijas repertuāra latviešu, krievu, angļu un franču valodā, kā arī jaunās dziesmas no albumiem “On A Journey” un “Noslēpumi”. Kā allaž mūziku papildinās interesanti priekšnesumi, skaisti tērpi un atraktīvi dejotāji.