“LNT Mūzikas video” balva

Marija pārdomas

Rīgā rādīs mūziklu “Mūzikas skaņas”
Šī gada maijā, SIA Tequile, Rīgā, Ķīpsalas hallē izrādīs pasaules slaveno mūziklu “Mūzikas Skaņas”. Mūziklā piedalās tādi Latvijā populāri mākslinieki kā Marie N, Nicol, Juris Žagars un Ivars Kalniņš.

Producentes Eva Maria Eensalu vadībā mūziklu izrādīs 17 reizes, no tām 9 – latviešu un 8 – krievu valodā. Uzvedumā kopā uzstāsies 200 cilvēku, to skaitā 24 bērni. Dziedātājus pavadīs Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Normunda Vaiča vadībā.

Iespaidi par aizvadīto koncertturneju
Pastāstiet, lūdzu, kā Jums klājās Amerikā un Kanādā !
Marija : Amerikā mums gāja ļoti labi, man bija 13 koncerti. Pārsvarā tie notika latviešu biedrības namos, taču Čikāgā, Klīvlendā un Kalamazū mēs uzstājāmies arī dažos klubos, kur bija amerikāņu publika. Atmiņas par šo koncertturneju ir tiešām ļoti labas, mēs izbraucām cauri visai Amerikai, bijām arī Kanādā. lasīt tālāk

Pasniedz Eiropas gada cilvēka balvu
Marija Naumova atgriezusies no koncertturnejas “Ar dvēseli pāri okeānam”. Jau šovakar viņa pasniegs Eiropas gada cilvēka Latvijā balvu futbolistam Mārim Verpakovskim. Šo balvu tradicionāli pasniedz iepriekšējā gada laureāts. 2002. gada nogalē Marija Naumova šo balvu saņēma par Latvijas tēla popularizēšanu pasaulē.

“LNT Mūzikas video” balva
Marija Naumova ieguvusi LNT Mūzikas video labākās soloizpildītājas videoklipa balvu. Dziedātājai, kura pašlaik koncertē ASV un Kanādā, ziņa par šo balvu bija patīkams pārsteigums. Apbalvošanas ceremonijā Marijas vietā balvu saņems dziesmas “I Feel Good” vārdu autors Ojārs Kalniņš.

“Ar dvēseli pāri okeānam” Dziedātāja Marija Naumova pēc Amerikas latviešu sabiedrības uzaicinājuma ir devusies koncertturnejā “Ar dvēseli pāri okeānam”. 13 koncertos ASV un Kanādā klausītāji varēs iepazīt talantīgo, šarmanto dziedātāju no Latvijas. Koncertos skanēs Raimonda Paula dziesmas un mūzika no Marijas albumiem “Ieskaties acīs” un “Noslēpumi”. Daļa uzstāšanās ir paredzētas.