“Mūzikas skaņu” pirmā preses konference Rīgā

Marija pārdomas

Francijas koncernā L’OREAL ietilpstošā kosmētikas marka “Garnier” paziņo divus nozīmīgus jaunumus. “Garnier”, ieviešot tirgū jauno matu krāsu “Color Naturals”, kļuvusi par ģenerālsponsoru “Mūzikas skaņu” iestudējumam Rīgā. Mūzikls atzīts kā klasiska, sirdij tuva un nezūdoša vērtība, ko ar nepacietību gaidām parādāmies mūsdienīgā formā.

Par “Garnier” jaunās matu krāsas “Color Naturals” modeli Latvijā kļuvusi populārā dziedātāja Marija Naumova, kas “Mūzikas skaņās” atveido galveno lomu.

“No visām kandidatūrām esam izvēlējušies Mariju Naumovu, jo viņa vistiešāk iemieso “Garnier” pamatvērtības – skaistumu un dinamismu savienojumā ar iekšēju harmoniju, pozitīvu dzīves uztveri un optimismu. Marijai raksturīgs dabisks, nesamākslots skaistums un fantastisks dzīvesprieks. Tiekoties ar viņu, mēs katru reizi saņemam pozitīvas enerģijas lādiņu. Tas perfekti saskan ar “Garnier Color Naturals” stilu !” – firmas izvēli komentē “Garnier” mārketinga menedžere Baltijas valstīs Irēna Šveide.

Marija Naumova jau redzama “Garnier Color Naturals” reklāmās. Šis ir pirmais gadījums, kad “Garnier” kādai kosmētikas līnijai par reklāmas modeli Latvijā izvēlas vienu no mūsu valstī pazīstamiem un iemīļotiem cilvēkiem. “Garnier” speciālisti Latvijā ir pārliecināti, ka šī sadarbība būs veiksmīga, tādējādi paverot ceļu arī citu vietējo modeļu izmantošanai firmas reklāmās, kā arī veicinot Marijas Naumovas nonākšanu starptautisku kastinga speciālistu uzmanības lokā.

“Mūzikas skaņu” pirmā preses konference Rīgā
2017. gada 3. martā viesnīcā “Hotel Grand Palace” notika mūzikla “Mūzikas skaņas” pirmā preses konference Rīgā. Žurnālisti tika iepazīstināti ar galveno lomu izpildītājiem Mariju Naumovu, Juri Žagaru, Nicol un Ivaru Kalniņu.

Jauniešu lomas atveidos pazīstamie jaunie dziedātāji Lauris Reiniks, Arvis Rekets, Madeira un Lily. Aktieri bija gandarīti par mēģinājumu precīzo norisi un organizatorisko līmeni, kā arī par saviem talantīgajiem jaunajiem kolēģiem – bērniem, no kuriem jaunākajam ir tikai 4 gadi. Kopumā uzvedumā uzstāsies 200 cilvēku, to skaitā 24 bērni. Piedalīsies Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra mūziķi, koris “Dzintars”, “Admiral Club Ballet” dejotāji.