Marija Naumova tiekas ar Džordžu Bušu

Marija pārdomas

Marija Naumova tiekas ar Džordžu Bušu
Oficiālā vizītē Latvijā bija ieradies ASV prezidents Džordžs Bušs. Rīgas Latviešu biedrības namā notika viņa tikšanās ar 25 Latvijas sabiedrības pārstāvjiem. Pēc ASV vēstniecības uzaicinājuma diskusijā ar Džordžu Bušu piedalījās arī dziedātāja Marija Naumova.

Marijas Naumovas jaunais albums “Nesauciet sev līdzi” decembrī klajā nāks Marijas Naumovas jaunais albums “Nesauciet sev līdzi”. Tajā iekļautas 10 dziesmas dažādās valodās – latviski, franciski, angliski un portugāliski. Jaunas dziesmas Marijai sacerējuši Sergejs Manukjans, Ivars Musts un Andrejs Jevsjukovs, kā arī dziedātāja pati. Marija atzīst, ka komponēt pārtraukusi nebija, taču publiskot savus sacerējumus viņu pamudinājis Kristaps Krievkalns, kurš veidojis jaunā albuma aranžējumus. Dziesmu vārdus sarakstījuši Māra Zālīte, Astra Skrābane, James Werts un Jean Michel Galopin.

Albumā būs vairākas pazīstamu dziesmu cover versijas – piemēram, divām kompozīcijām, kas sākotnēji sarakstītas franciski, taču pasaules slavu ieguvušas angļu valodā. Mariju, kā allaž, savaldzinājusi franču valoda, tādēļ jaunā aranžējumā un dzejā atdzims arī latviešu komponista Aleksandra Kublinska leģendārā dziesma “Noktirne”.

Marija Naumova saka : “Albums “Nesauciet sev līdzi” ir mierīgs, akustisks, chill-out noskaņās. Ikdienas steigā gribas apstāties, nomierināties, aizmirst par problēmām. Paskatīties uz dzīvi no malas un saprast, ka dzīve ir skaista. Dzīve ir harmoniska. Vienkārši esiet laimīgi !”

Labdarības koncerts “Mēs varam palīdzēt !”
Ķīpsalas hallē notiks labdarības koncerts “Mēs varam palīdzēt !” Visi koncerta ienākumi tiks ziedoti Beslanas terora aktā cietušajiem bērniem.

Koncertā piedalīsies Marija Naumova, Ainārs Mielavs, Lauris Reiniks, Mārtiņš Freimanis, Madara Celma, Normunds Rutulis, Gunārs Kalniņš, Ufo, Raimonds Ozols, Niks Matvejevs, Olga Pīrāgs, Līga Robežniece, Vjačeslavs Mitrohins, Dace Volfarte, grupas “Iļģi”, “Autobuss debesīs”, “The Hobos”, “Los Amigos”, “Labvēlīgais tips”, “Ņebesa” un citi.