Mēs varam palīdzēt

Marija pārdomas

Ar grupu “Keksi”. Kā viesi uzstāsies arī studijas pasniedzēji, deju grupa “Ķengurroks”, baletu “Nebesa”, kā arī īpašo viesu statusā – Intaru Busuli, Amber u.c.

Balsojiet par MarieN “I Wanna” kā visu laiku mīļāko Eirovīzijas dziesmu
Eirovīzijas dziesmu konkurss šogad svin savu 50- to gadskārtu, jubilejas koncerts notiks 22. oktobrī Kopenhāgenā. Internetā notiek balsošana par visu laiku mīļāko Eirodziesmu. Balso par 10 mīļākajām Eirovīzijas dziesmām un laimē divas biļetes uz jubilejas koncertu Dānijā. No Latvijas dziesmām ir izvēlētas divas – Marijas “I Wanna”, kā uzvarētājdziesma un Prāta Vētras “My Star”. Balso par mūsējiem

Labdarības akcijas “Mēs varam palīdzēt !” noslēgums
1. jūnijā Rīgas Pasažieru stacijā Marija Naumova sagaidījusi 10 Beslanas teroraktā cietušos. Rīgā ieradušies 5 bērni un viņu vecāki, lai 18 dienas baudītu rehabilitācijas kursu Jaunķemeru sanatorijā. Bērniem un viņu vecākiem iecerēta plaša izklaides un atpūtas programma. lasīt tālāk

Baltijas kultūras festivāls Marija Naumova koncertē Drēzdenē Baltijas kultūras festivālā – 4. Hellerau meets Internationals “Baltisches Kulturfestival “.

Marija Naumova – TOYP 2017 konkursa laureāte Paziņoti deviņi organizācijas “Junior Chamber International Latvia” (JCI) otro gadu organizētā konkursa “Izcili, jauni cilvēki” laureāti, kas ar saviem darbiem un sasniegumiem pozitīvi ietekmējuši sabiedrību. No apmēram 60 konkursam pieteiktajiem pretendentiem žūrijas komisija noteica uzvarētājus astoņās nominācijās. Kategorijā par sasniegumiem kultūrā uzvarēja Marija Naumova.

Marija Naumova paziņos Eirovīzijas balsošanas rezultātus Šajā vakarā Latvijas balsojuma rezultātu paziņos Marija Naumova. Konkursa finālu rādīs Latvijas Televīzija.
Marija Naumova vadīs 2016. gada pasaules čempionāta hokejā izlozi17. maijā Rīgā, Mazajā Ģildē notiks 2016. gada pasaules čempionāta hokejā spēļu kārtības izloze, kuru vadīs Marija Naumova un Andrejs Žagars. Šajā dienā sāksies pasaules čempionāta reklāmas kampaņa un biļešu pārdošana uz čempionāta spēlēm.